Қызметкерлер тізімі

ҚТК» КММ 2022 жылына жұмыскерлер тізімі

 

Аты-жөні, тегі

Лауазымы

1

Магрупбеков Ернур Ерзадевич

Директор

2

Магзумбекова Гулмира Саятовна

Оқу жұмысы жөніндегі директордың орынбасары

3

Сулейменова Жазгул Ахмедовна

Оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі директордың орынбасары

4

Искаков Думан  Сайлауханович

Өндірістік-оқу жұмысы жөніндегі директордың орынбасары

5

Шалгынбаев Бактыбай Катжанович

Кәсіптік оқу жұмысы жөніндегі директордың орынбасары

6

Жунусов Салтанат Магзумович

Шаруашылық жұмыс жөніндегі директордың орынбасары

7

Калиева Мангаз Куанышевна

Бас есепші

8

Тулеубекова Асел Абикеновна

Кадрлар бөлімінің меңгерушісі

9

Ибраева Толкын Толегеновна

Кадрлар бөлімінің инспекторы

10

Муканова Нургуль Иргебаевна

Экономист

11

Ахметова Шынарай Айтмаганбетовна

Есепші  

12

Ахметова Аяулым Бауыржанкызы

Іс-қағаздарын жүргізуші-хатшысы

13

Алип Акпейл Нуржанкызы

Оқу бөлімі хатшысы

14

Алтай Қосқанат

Бағдарламамен қамтамасыз ету инженері

15

Мырзағұл Гүлжан Сайфуллақызы

Мейірбике

16

Ахмолдина Кульзайра Толеуовна

Кітапханашы

17

Капанова Молдир Сериковна

Жатақхана меңгерушісі

18

Айтболатқызы Толқынай

Аудармашы

19

Амангелді Жұлдыз Қайыргелдіқызы

Тәрбиеші

20

Байкадамова Ризида Раисовна

Педагог-психолог

21

Туржанова Жанар Нажкеновна

Әлеуметтік  педагог

22

Тусупов Жанболат Жалелович

АӘжәнеТД педагог-ұйымдастырушысы

23

Хуат Алтыншаш

Қазақ тілі және әдебиеті пәні оқытушысы

24

Шамова Жанара Базарбаевна

Қазақ тілі және әдебиеті пәні оқытушысы

25

Сатжанова Куралай Набиевна

Қазақ тілі және әдебиеті пәні оқытушысы

26

Жантурина Дана Кобжасаровна

Химия пәні оқытушысы

27

Алина Рымгул Калиевна

Биология пәні оқытушысы

28

Турсунова Жанар Амангельдыевна

Физика пәні оқытушысы

29

Таженова Калампыр Амангельдыевна

Физика пәні оқытушысы

30

Жунусова Бакытгул Кокеевна

Тарих пәні оқытушысы

31

Мұхтар Әділ Ришатұлы

Тарих пәні оқытушысы

32

Токсейтова Бахтыгуль Елубаевна

Тарих пәні оқытушысы

33

Смакова Тулеугайша Бейсембековна

Орыс тілі және әдебиеті пәні оқытушысы

34

Зенков Алексей Алексеевич

Орыс тілі және әдебиеті пәні оқытушысы

35

Редькин Виктор Дмитриевич

Арнайы пәндер оқытушысы

36

Макажанова Мадина Сапаргалиевна

Арнайы пәндер оқытушысы

37

Тилеубекова Агайша Серикбаевна

Арнайы пәндер оқытушысы

38

Аширбеков Кобыланды Аубакирович

Арнайы пәндер оқытушысы

39

Чуйко Алина Викторовна

Арнайы пәндер оқытушысы

40

Атькен Ержан.

Арнайы пәндер оқытушысы

41

Сагиндыков Нуркен Еркинович

Арнайы пәндер оқытушысы

42

Сериков Дулат Толеуович

Арнайы пәндер оқытушысы

43

Орынбасаров  Ілияс Канатулы

Арнайы пәндер оқытушысы

44

Басак Татьяна Сергеевна

Дене шынықтыру пәні оқытушысы

45

Ерғабыл Жолдыбай

Дене шынықтыру пәні оқытушысы

46

Онгарова Орика Темиргалиевна

Жалпы кәсіптік пәндер оқытушысы

47

Болат Айымгүл Қуатқызы

Математика пәні оқытушысы

48

Оськина Надежда Николаевна

Математика, информатика пәндері оқытушысы

49

Искакова Рымкуль Ережеповна

Информатика пәні оқытушысы

50

Нұрғабдешова Мархабат Ризабеккызы

Ағылшын тілі пәні оқытушысы

51

Мағмурова Құралай Мұратқызы

Ағылшын тілі пәні оқытушысы

52

Арынғазы Гүлнәр

Өндірістік оқыту шебері

53

Сидорова Светлана Владимировна

Өндірістік оқыту шебері

54

Ахметов Бауыржан Жангельдыевич

Өндірістік оқыту шебері

55

Жунусова Толкын Шакаримовна

Өндірістік оқыту шебері

56

Люфт Анастасия Евгеньевна

Өндірістік оқыту шебері

57

Серіков Тоқтарқожа Айбатұлы

Өндірістік оқыту шебері

58

Толеуханова Индира Рахметжановна

Өндірістік оқыту шебері

59

Дюсембаева Динара Зейнелкапдуловна

Өндірістік оқыту шебері

60

Жекебаева Арайлым Сайынкызы

Өндірістік оқыту шебері

61

Тусупбек Женис Сагатулы

Өндірістік оқыту шебері

62

Абдин Дастан Жасуланулы

Өндірістік оқыту шебері

63

Туякова Дарина Кайратовна

Өндірістік оқыту шебері

64

Ипулаев Никита Николаевич

Өндірістік оқыту шебері

65

Досмаганбетов Адиль Толеуович

Өндірістік оқыту шебері

66

Власюк Николай Николаевич

Аула жинаушы

67

Булащенко Оксана Гымсековна

Бас азпазшы

68

Никифорова Наталья Александровна

Асхана жұмыскері

69

Турганбаева Разия Хасеновна

Еден жуушы

70

Исабекова Айман Жакановна

Еден жуушы

71

Тулеутаева Бибисара

Еден жуушы

72

Жунусова Нургуль Марленовна

Еден жуушы

73

Толеубаев Куандык Болатович

Ғимаратқа кешенді қызмет көрсету жөніндегі жұмыскер

74

Абзалов Ерболат Ерденович

Ғимаратқа кешенді қызмет көрсету жөніндегі жұмыскер

75

Муханов Сабит Какимович

Ғимаратқа кешенді қызмет көрсету жөніндегі жұмыскер

76

Сағымбек Серікжан  Болатұлы

Электрик

77

Иманкулов Данияр Бактыбекович

Механик

78

Торгаева Гулнара Шолпанкулова

Киім ілуші